GR Supra

Jaunā GR Supra

  • Cena: 49 990 EUR
  • Patēriņš: 7,4l/100km
Leģenda ir atgriezusies

Toyota GR Supra - Pure - 2 durvju kupeja

Iedvesmojoties no vairāk nekā 50 gadu ražošanas pieredzes, jaunā Toyota GR Supra piedāvā doties unikālā piedzīvojumā. Uzmundrinoša spēka, līdzsvara un veiklības apvienojumā, tā nodrošina braukšanas entuziastiem neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

Izbaudi maksimālo braukšanas prieku.
Toyota Supra GR uzmanības centrā nav tās veiktspēja vai uzstādītie apļa laiki, bet gan sajūtas, ko piedzīvo atrodoties pie šī automobiļa stūres.

Sacīkšu iedvesmota aerodinamika

Sacīkšu iedvesmota aerodinamika
TOYOTA GAZOO Racing ir sekmējis Toyota GR Supra snieguma uzlabojumus. Izmantojot savu starptautisko pieredzi autosportā, Toyota GT Supra dizains nodrošina gan optimālus aerodinamiskos pretestības un cēlējspēka parametrus, gan arī ideālu 50:50 priekšējā/aizmugurējā svara attiecību.

Uz vadītāju orientēta kabīne
Vienvietīgo sacīkšu auto salona izkārtojuma ietekmē radītajā jaunajā Toyota GR Supra, Tu vienmēr būsi notikumu centrā. Head-up displejs un digitālās mērierīces, kas ir izvietotas ap pārdomāto trīsspieķu stūres ratu, sniedz visu nepieciešamo informāciju, kad tā ir visvairāk nepieciešama.

Uz vadītāju orientēta kabīne

Īstas sajūtas
Jaunā Toyota GR Supra vistiešākajā nozīmē tiek uztverta kā sporta automobilis, kas ir izstrādāta ar bezkompromisa attieksmi pret braukšanas sajūtām un brauktprieku. Tajā ir sasniegta “ideālā” 1,55 riteņu bāzes un platuma attiecība, kas nodrošina izcilu veiklību un stabilitāti uz ceļa pat lielā ātrumā.

Īstas sajūtas

Spēks ir drošībā
Kad sporta auto darbojas šajā līmenī, drošība ir vissvarīgākā. Toyota GR Supra ir aprīkota ar Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplektu, kas sevī ietver aklās zonas monitoru, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas un adaptīvo kruīza kontroli ar dzinēja automātiskās ieslēgšanās – atslēgšanās sistēmu. Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās (TPMS), temperatūras kontrole un E-call funkcija, kas brīdina neatliekamās palīdzības dienestus gadījumā, ja ir noticis nopietns negadījums, tikai paaugstina drošības un pārliecības sajūtu.

Spēks ir drošībā