C-HR Hybrid

Atstāj ikdienišķo pagātnē

  • Cena: no 28 400 EUR
Izaicini vispārpieņemto

Toyota C-HR - Style Plus - SUV

Izcelies pasaulē, kurā ir tik daudz ikdienišķā, pārkāp ierastās robežas un uzticies neparastajam. Toyota C-HR šķautņainais dizains izceļ tā dinamiku, savukārt, spēcīgā jauda un izcilā veiktspēja padara to par neatkārtojamu SUV. Izbaudi ikdienas piedzīvojumus jaunajā Toyota C-HR.

Ceļš pieder Tev
Pateicoties skulpturālajai, šķautņainajai ārienei, Toyota C-HR siluetu nevar sajaukt ar nevienu citu automobili. Tā platā virsbūve un progresīvais dizains veido dinamisku koptēlu, savukārt, augstās kvalitātes apdare liek skatieniem pakavēties un piešķir Toyota C-HR atšķirīgu attieksmi.

Esi atšķirīgs
Toyota C-HR apvieno gan modernu ārieni, gan būtību. Tā izskats aizrauj ar plūstošu un dinamisku eksterjeru, tā iekšiene pārsteidz ar unikālu, augstas kvalitātes interjeru, un tā veiktspēju nodrošina jauna 2,0 l Dynamic Force Hybrid piedziņa. Tas ir īsts pilsētas SUV gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Izcila veiktspēja
Jaunais Toyota C-HR iemieso pilsētas mobilitāti. Zemā un platā virsbūve nodrošina stabilitāti līkumos, straujais paātrinājums ievērojami atvieglo apdzīšanu, un nākamās paaudzes hibrīds ir neaizstājams zemas emisijas zonās.

Izbaudi jaunas izjūtas
Salons ir veidots no mīksta materiāla ar melniem, spīdīgiem akcentiem, un, dienai aizritot, salona atmosfēra mainās, un to ieskauj mājīgs apgaismojums ar maigi zilu nokrāsu. Komforts nekad nav izskatījies tik labi.

Izbaudi dzīvi, kamēr mēs rūpējamies par drošību
Ir patīkami apzināties, ka Toyota C-HR ir aprīkots ar modernākajām drošības tehnoloģijām, kas pašlaik ir pieejamas. Tas ļauj koncentrēties uz ikdienu, kamēr Toyota C-HR koncentrējas uz drošību.