GR Yaris

ČEMPIONU VEIDOTS PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJIEM

  • Cena: no 37 000 EUR
ČEMPIONU VEIDOTS PIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJIEM

Toyota GR Yaris - Sport - 3 durvju hečbeks

Atrodi savu GR rotaļlaukumu

Radīts, pilnībā koncentrējoties uz braukšanas aizrautību, GR Yaris padarīs ikvienu ceļu par tavu rotaļlaukumu. Jaudīgs, izveicīgs un vienlīdz praktisks un viegli vadāms, rallijā rūdītais GR Yaris uzmundrinās tevi katru dienu, lai kur tu dotos.

GALVENĀS TOYOTA GR YARIS IEZĪMES

Sacīkšu esence katrā pagriezienā

GR Yaris ir izstrādāts kopā ar TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, sniedzot tam rallija zvaigznes būtību. Tā vieglā GR-FOUR pilnpiedziņas sistēma ietver ātras reakcijas sakabi un divus Torsen ierobežotas slīdes diferencāļus, viedi pārvaldot katram ritenim nodrošināto griezes momentu.

Jauda,​ kas sasniedz jaunas virsotnes

Tā jaunizstrādātais trīs cilindru, 1,6 litru turbokompresora dzinējs ar pasaules klases jaudu  —261 DIN ZS un 360 Nm — nodrošina izcilu paātrinājumu un reakciju. Ietverot pilnībā jaunas Toyota metodes un materiālus, tostarp unikālu bloku, speciāli izstrādātus virzuļus un vienpakāpes lodīšu gultņu turbokompresoru, lai samazinātu svaru un uzlabotu vadāmību, GR Yaris padarīs jebkuru braucienu par piedzīvojumu.

Uzsvars uz veiktspēju

GR Yaris unikālā virsbūve ar zemāku jumta līniju un kupejai līdzīgu dizainu ir radīta tā, lai vēl vairāk uzlabotu automobiļa aerodinamisko veiktspēju. Oglekļa šķiedras polimēra jumts un alumīnija paneļi pazemina automobiļa smaguma centru un samazina svaru, lai uzlabotu tā manevrējamību. Platā priekšējā reste izceļ Yaris GR dinamisko izskatu un uzlabo bremzēšanu, kā arī dzesē dzinēju, nodrošinot izcilu veiktspēju arī sacīkšu karstumā.