RAV4 Plug-in Hybrid Hybrid

RAV4 PLUG-IN HYBRID, TOYOTA JAUNAIS HIBRĪDA FLAGMANIS

  • Cena: no 52 000 EUR
  • Patēriņš: Pieslēdzams pie elektrotīkla
RAV4 PLUG-IN HYBRID, TOYOTA JAUNAIS HIBRĪDA FLAGMANIS

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - SUV

SUV MANTOJUMS AR DIVKĀRŠU DNS

Jaunais RAV4 Plug-in Hybrid ir veidots, balstoties uz Toyota vairāk nekā 20 gadu ilgo pieredzi kā līderim hibrīda piedziņas tehnoloģijas jomā. Jaudīgāks, tomēr būdams videi draudzīgāks un efektīvāks par jebkuru automobili savā klasē, tas atrodas piektās paaudzes RAV4, viena no Eiropas populārāko SUV, klāsta centrā.

Efektīva hibrīda jauda

Radīts uz Toyota GA-K platformas un aprīkots ar Toyota automatizēto AWD-i elektrisko pilnpiedziņas sistēmu, RAV4 Plug-in Hybrid apvieno jaunāko Toyota hibrīda tehnoloģiju ar īpaši efektīvu 2,5 litru Dynamic Force benzīna dzinēju. Ar pilnu sistēmas radīto jaudu 306 DIN ZS/225 kW*, RAV4 Plug-in Hybrid var sasniegt 100 km/h tikai 6,2 sekundēs*.

Neskatoties uz iespaidīgo sniegumu, RAV4 Plug-in Hybrid ir arī videi draudzīgs — pateicoties jaunam augstas ietilpības litija jonu akumulatoram un uzlabotam hibrīda sistēmas vadības blokam, tā CO2 emisijas ir nedaudz zemākas par 29 g/km*.

* Provizoriskie dati WLTP standarta testā; var atšķirties galīgajā homologācijā.

Īsta EV spējas

Ar četriem braukšanas režīmiem autovadītājiem ir iespēja viegli pārslēgties no hibrīda uz EV režīmu, kas ļauj RAV4 Plug-in Hybrid nobraukt vairāk nekā 65 km* ar elektrisko jaudu, pārsniedzot 50 km vidējo Eiropas ikdienas brauciena attālumu. EV sistēma ļauj RAV4 Plug-in Hybrid sasniegt ātrumu līdz 135 km/h bez iekšdedzes dzinēja palīdzības pat pilnā paātrinājumā.

* Ja akumulatora uzlāde un braukšanas apstākļi to atļauj.

Pilnveidots dizains

RAV4 Plug-in Hybrid pārsteidz ar vairākām unikālām ārējā dizaina iezīmēm, kas ietver aptumšotu priekšējo resti, tās apdari un priekšējo lukturu uzlikas. Priekšpusē jaunā metāliskā bufera aizsarguzlikas apdare vēl vairāk izceļ automobiļa dinamiskumu un plato virsbūvi. Aizmugurē metālam līdzīgā apdare zem aizmugurējā loga un melna apdare apakšējā daļā rada apslēpta spēka sajūtu. Spēcīgo un pārsteidzošo koptēlu papildina jauna dizaina 18 un 19 collu diski ar kontrastējošu košu un pelēku vai melnu apdari.

Salona ērtības un dizains bez kompromisiem

Ikviena interjera detaļa ir rūpīgi pilnveidota, ieskaitot jauna dizaina apdari ar rievotu rakstu un sarkaniem kontrastējošiem akcentiem, ventilējamus sēdekļus un iespēju izvēlēties greznus, stepētus melnas ādas sēdekļus ar izteiksmīgu un atšķirīgu sarkanu akcentu.

Salonā esošais deviņu collu multimediju skārienekrāna displejs — lielākais jebkurā RAV4 modelī — nodrošina viegli pārskatāmu, intuitīvu vidi, sniedzot pilnīgu automobiļa izklaides, informācijas un savienojamības funkciju vadību.

Kompaktie litija jonu akumulatora izmēri ļauj to pilnībā novietot zem automobiļa grīdas. Tas minimāli ietekmē kravas telpas izmērus, kas ir izvietota zemu automobilī, sniedzot 520 litru ietilpību; akumulators nodrošina RAV4 Plug-in Hybrid zemu smaguma centru, uzlabojot vadāmības stabilitāti un braukšanas komfortu.

Aprīkots un savienots braukšanas ērtībām

RAV4 Plug-in Hybrid ir radīts tā, lai atvieglotu ikdienu ceļā. Ar vēl vairāk iespējām nekā jebkad agrāk tas ietver jaunāko Toyota multimediju paketi, kas nodrošina viedtālruņu integrāciju, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

Pasažieru ērtības nodrošina pēc izvēles* apsildāmi un atdzesējami priekšējie sēdekļi, apsildāmi aizmugurējie sēdekļi un panorāmas jumts, kas salonu pārpludina ar dabisku apgaismojumu, savukārt tehnoloģiju papildinājumi ietver apsildāmu stūri, automātiski atveramas bagāžas nodalījuma durvis, noderīgu 230 V kontaktligzdu bagāžas nodalījumā un krāsainu attēla projicēšanu uz vējstikla (HUD), kas vadītājam acumirklī sniedz visu būtisko informāciju.

* Aprīkojuma līmeņi ir atkarīgi no klases un iespējām.