Jaunumi

JAUNĀ YARIS CROSS IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS

Toyota Yaris Cross – bagātīgi aprīkots SUV, kas ir radīts pilsētas ielām

Spēkā no 01.07.2021 līdz 30.09.2021
Īpašais piedāvājums: pievieno Toyota Smart Connect multimediju komplektu un Toyota oriģinālo ziemas riteņu komplektu sava jaunā
Uzzināt vairāk
TOYOTA VISAPTVEROŠĀ APDROŠINĀŠANA 3 MĒNEŠUS BEZ MAKSAS!*

Toyota apdrošināšanas īpašais piedāvājums

Spēkā no 01.07.2021 līdz 30.09.2021
Toyota visaptverošā apdrošināšana noderēs tava automobiļa bojājuma gadījumā, ja tu esi izraisījis negadījumu. Turklāt Toyota visaptverošā apdrošināšana palīdz gadījumos, ja tavs automobilis ir sabojāts citu apstākļu dēļ, vai tā būtu sīka skramba, izsists stikls, zādzība vai pat auto pilnīga iznīcināšana.
Uzzināt vairāk
VAIRĀK NEKĀ ELEKTRISKAIS AUTOMOBILIS

TOYOTA PILNĀ HIBRĪDA ELEKTRISKIE AUTOMOBIĻI

Uzzināt vairāk
TĀLĀK PAR ZEMĀM EMISIJĀM

Mēs neapstāsimies pie nulles emisijām. Tas ir vēl viens solis ceļā uz elektriskajiem automobiļiem, kas sākās 1997. gadā ar hibrīdiem un turpinās ar plug-in hibrīdiem. Mēs esam radījuši ar ūdeņradi darbināmus automobiļus. Mēs esam nodrošinājuši ūdeņraža enerģiju autobusiem, kravas automašīnām un pat laivām, kas nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. No zemām emisijām līdz pilnīgai brīvībai, no lielākas mobilitātes līdz labākai sabiedrībai visiem. Kāpēc apstāties pie nulles, kad var doties vēl tālāk?

Uzzināt vairāk
Stilīgākais pilsētas SUV ar ietaupījumu līdz 4000 EUR

APSKATI C-HR ĪPAŠO PIEDĀVĀJUMU

Izaicini vispārpieņemto

Izcelies pasaulē, kurā ir tik daudz ikdienišķā, pārkāp ierastās robežas un uzticies neparastajam. Toyota C-HR šķautņainais dizains izceļ tā dinamiku, savukārt, spēcīgā jauda un izcilā veiktspēja padara to par neatkārtojamu SUV. Izbaudi ikdienas piedzīvojumus jaunajā Toyota C-HR.
Uzzināt vairāk
Toyota hibrīdi. Vienmēr uzlādēti

Toyota būvē hibrīda elektroautomobiļus jau gandrīz ceturtdaļgadsimtu. Šajā laikā mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO2 emisiju visā pasaulē, salīdzinot ar līdzvērtīgiem benzīna dzinējiem. Ar mūsu hibrīda elektroautomobiļiem tu vari nobraukt 50%* laika elektrorežīmā, un mēs piedāvājam plašu modeļu klāstu, lai atbilstu jebkurai gaumei un vajadzībām. To apliecinās vairāk nekā 15 miljoni Toyota hibrīdu īpašnieku pasaulē.

Uzzināt vairāk
TAVA TOYOTA JŪTAS APRŪPĒTA TOYOTA SERVISĀ

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm.

Uzzināt vairāk
Toyota hybrid

Ietaupījums līdz 4000 €

Tavs un tavas ģimenes ideālais ceļabiedrs ir Corolla hibrīds. Izvēlies kādu no 3 Corolla virsbūves tipiem, kas atbilst tavai gaumei un vajadzībām, un ilgi gaidītais atvaļinājums var sākties.

Uzzināt vairāk
Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm. Neatkarīgi no tavas Toyota vecuma vai dzinēja, mums vienmēr būs plašs, izdevīgu piedāvājumu klāsts tieši tavām vajadzībām.

Uzzināt vairāk
TOYOTA PALĪDZ PALĪGIEM

Toyota bezmaksas palīdzība uz ceļa darbiniekiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomā, kas cīnās ar Covid-19

Toyota mērķis ir nodrošināt kustības brīvību visiem. Šajā sarežģītajā laikā tas visvairāk nepieciešams tiem, kuri nevar palikt mājās – mūsu krietnajiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbiniekiem.

Tie ir visi medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki, kuri savu laiku velta palīdzībai citiem un dienu no dienas rūpējas, lai mēs iespējami ātri varētu izkļūt no krīzes. Vienotāki un stiprāki nekā jebkad iepriekš.

 

 

Uzzināt vairāk
Novieto savu auto stāvvietā un paliec mājās!

Šajā grūtajā laikā ikvienam ir iespēja sniegt savu artavu un līdzdarboties, lai pasaule kļūtu labāka. Patiesībā viss ir pavisam vienkārši.
Ja tev tomēr ir jābrauc, brauc taupīgi ar hibrīdu, jo 50% brauciena tas izmantos tikai elektrību.

Uzzināt vairāk
Par Covid-19

Ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, lai mazinātu COVID-19 izplatīšanās riskus, SIA Favorit West komanda lūdz saviem klientiem –

Uzzināt vairāk
Uzmanību! Toyota īpašniek,

Pārbaudu savu Toyota.

Toyota vissvarīgākais in nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildus apkopes darbu. Viena no tām var būt tava Toyota.

Uzzināt vairāk
Atdzīvini savu Toyota jebkuros laikapstākļos
Pie mums Tu atradīsi ikvienai Toyota piemērotu akumulatoru

Toyota automobiļos ir neskaitāmas elektrosistēmas, kas atvieglo braucienus un padara tos drošus un ērtus. Uzticams, pastāvīgs elektrotīkls ir vajadzīgs priekšējiem lukturiem, klimata kontrolei un tādām sistēmām kā navigācija, Bluetooth®, stāvvietā novietošana, audio, vizuālā izklaides sistēma utt.

Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija
Uzzināt vairāk
Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi

Veiklajam Corolla hečbekam un daudzpusīgajai Corolla Touring Sports pievienojoties izsmalcinātajam Corolla sedanam, visu laiku vispopulārākais auto paplašina savu piedāvājumu, vienlaikus pieejams arī kā hibrīds. Tāpēc neatkarīgi no dzīvesveida un tā, kādu virsbūves tipu jūs izvēlaties, jūs būsiet ieguvēji no pašlādējošiem hibrīddzinējiem, kā arī no uzticamības, ar kādu ir slavena Toyota. Stilīga, efektīva, un braukt ar to tīrais prieks, tā ir jaunā Corolla: mūsdienu ikona.

Uzzināt vairāk
Droša izvēle

Toyota Bi-LED lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem

Salīdzinājumā ar halogēna lukturiem Toyota Bi-LED priekšējie lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem. Turklāt LED gaismas patērē mazāk enerģijas. LED dienas gaismas lukturi – lieliskie LED dienas gaismas lukturi ne tikai nodrošinās automobilim stilīgu izskatu, bet arī padarīs to pamanāmu. LED aizmugures lukturi – stilīgo aizmugurējo lukturu komplektā ietverti. LED aizmugures lukturi un LED miglas lukturi.

Uzzināt vairāk
Mēs izvēlamies hibrīdu

Mēs esam visur. Gan pilsētās, gan lauku reģionos. Stikla biroju ēkās un koka mājās. Mēs rūpējamies par mūsu tuvajiem un mīlam to, ko darām; mēs izbaudām aizraujošus izaicinājumus un atpūtas brīžus. Mūsu ir vairāk nekā 11 miljoni – vairāk nekā 11 miljoni Toyota hibrīdu īpašnieku pasaulē. Katru dienu mēs pieņemam lēmumus. Mēs izvēlamies tīrāku vidi un sirdsmieru. Mēs izvēlamies klusumu un brauktprieku. Mēs izvēlamies kvalitāti, izturību un uzticamību. Mēs izvēlamies hibrīdu.

Uzzināt vairāk
Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense ietvertas piecas jaunās aktīvās drošības tehnoloģijas – sadursmes novēršanas sistēma ar vai bez gājēju noteikšanas funkcijas, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, automātisko tālo gaismu funkcija un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole, kuru mērķis ir pēc iespējas samazināt satiksmes negadījumu skaitu, tādējādi radot drošākus braukšanas apstākļus ikvienam satiksmes dalībniekam un jums.

Uzzināt vairāk
Kas ir Hibrīds?

Degvielas taupīšana, emisiju samazināšana, pārstrādātās enerģijas ražošana – kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu.

Uzzināt vairāk
Jaunais AYGO
Veiksmes stāsts turpinās. Vēl lielāks braukšanas prieks.

Jaunais Toyota AYGO piedzīvo savu pasaules debiju 2018. gada Ženēvas autoizstādē. Padarot vēl izteiksmīgāku šī modeļa unikālo raksturu, Toyota dizaineri un inženieri ir ne tikai radījuši modernāku un savdabīgāku AYGO tēlu, bet arī uzlabojuši tā veiktspēju un vadāmību, lai tas sniegtu vēl vairāk braukšanas prieka.

Uzzināt vairāk
Jaunais Auris
Nākamās paaudzes hibrīda automobiļi

Trešās paaudzes Auris, kas pasaules debiju piedzīvojis 2018. gada Ženēvas autoizstādē, var lepoties ar dinamiskāku virsbūves dizainu, turklāt dzinēju klāsts ir papildināts ar jauno 2,0 litru pilnā hibrīda piedziņu, iezīmējot Toyota divkāršās hibrīdās stratēģijas aizsākumu. Iepazīstinām ar

Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulators

Toyota hibrīdautomobiļa viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir augstsprieguma akumulators. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība nodrošinās Jūsu sirdsmieru un brauktprieku gadu garumā, arī pēc automobiļa garantijas perioda beigām. Papildus tam, pateicoties šai aizsardzībai, Jūsu automobilim saglabāsies augsta pēcpārdošanas vērtība.

Uzzināt vairāk