Jaunumi

Paziņojums

Ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, lai mazinātu COVID-19 izplatīšanās riskus, SIA Favorit West komanda lūdz saviem klientiem –

Uzzināt vairāk
Uzmanību! Toyota īpašniek,
Uzzināt vairāk
Atdzīvini savu Toyota jebkuros laikapstākļos
Uzzināt vairāk
PILNĪGI JAUNAIS TOYOTA CAMRY
Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija
Uzzināt vairāk
PILNĪGI JAUNAIS RAV4
Uzzināt vairāk
Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi

Veiklajam Corolla hečbekam un daudzpusīgajai Corolla Touring Sports pievienojoties izsmalcinātajam Corolla sedanam, visu laiku vispopulārākais auto paplašina savu piedāvājumu, vienlaikus pieejams arī kā hibrīds. Tāpēc neatkarīgi no dzīvesveida un tā, kādu virsbūves tipu jūs izvēlaties, jūs būsiet ieguvēji no pašlādējošiem hibrīddzinējiem, kā arī no uzticamības, ar kādu ir slavena Toyota. Stilīga, efektīva, un braukt ar to tīrais prieks, tā ir jaunā Corolla: mūsdienu ikona.

Uzzināt vairāk
Droša izvēle

Toyota Bi-LED lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem

Salīdzinājumā ar halogēna lukturiem Toyota Bi-LED priekšējie lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem. Turklāt LED gaismas patērē mazāk enerģijas. LED dienas gaismas lukturi – lieliskie LED dienas gaismas lukturi ne tikai nodrošinās automobilim stilīgu izskatu, bet arī padarīs to pamanāmu. LED aizmugures lukturi – stilīgo aizmugurējo lukturu komplektā ietverti. LED aizmugures lukturi un LED miglas lukturi.

Uzzināt vairāk
Mēs izvēlamies hibrīdu

Mēs esam visur. Gan pilsētās, gan lauku reģionos. Stikla biroju ēkās un koka mājās. Mēs rūpējamies par mūsu tuvajiem un mīlam to, ko darām; mēs izbaudām aizraujošus izaicinājumus un atpūtas brīžus. Mūsu ir vairāk nekā 11 miljoni – vairāk nekā 11 miljoni Toyota hibrīdu īpašnieku pasaulē. Katru dienu mēs pieņemam lēmumus. Mēs izvēlamies tīrāku vidi un sirdsmieru. Mēs izvēlamies klusumu un brauktprieku. Mēs izvēlamies kvalitāti, izturību un uzticamību. Mēs izvēlamies hibrīdu.

Uzzināt vairāk
Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense ietvertas piecas jaunās aktīvās drošības tehnoloģijas – sadursmes novēršanas sistēma ar vai bez gājēju noteikšanas funkcijas, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, automātisko tālo gaismu funkcija un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole, kuru mērķis ir pēc iespējas samazināt satiksmes negadījumu skaitu, tādējādi radot drošākus braukšanas apstākļus ikvienam satiksmes dalībniekam un jums.

Uzzināt vairāk
Kas ir Hibrīds?

Degvielas taupīšana, emisiju samazināšana, pārstrādātās enerģijas ražošana – kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu.

Uzzināt vairāk
Jaunais AYGO
Veiksmes stāsts turpinās. Vēl lielāks braukšanas prieks.

Jaunais Toyota AYGO piedzīvo savu pasaules debiju 2018. gada Ženēvas autoizstādē. Padarot vēl izteiksmīgāku šī modeļa unikālo raksturu, Toyota dizaineri un inženieri ir ne tikai radījuši modernāku un savdabīgāku AYGO tēlu, bet arī uzlabojuši tā veiktspēju un vadāmību, lai tas sniegtu vēl vairāk braukšanas prieka.

Uzzināt vairāk
Jaunais Auris
Nākamās paaudzes hibrīda automobiļi

Trešās paaudzes Auris, kas pasaules debiju piedzīvojis 2018. gada Ženēvas autoizstādē, var lepoties ar dinamiskāku virsbūves dizainu, turklāt dzinēju klāsts ir papildināts ar jauno 2,0 litru pilnā hibrīda piedziņu, iezīmējot Toyota divkāršās hibrīdās stratēģijas aizsākumu. Iepazīstinām ar

Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulators

Toyota hibrīdautomobiļa viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir augstsprieguma akumulators. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība nodrošinās Jūsu sirdsmieru un brauktprieku gadu garumā, arī pēc automobiļa garantijas perioda beigām. Papildus tam, pateicoties šai aizsardzībai, Jūsu automobilim saglabāsies augsta pēcpārdošanas vērtība.

Uzzināt vairāk