Jaunumi

IEPAZĪSTI PILNĪGI JAUNO TOYOTA bZ4X

ATKLĀJ JAUNO TOYOTA bZ4X

Inovatīvs, efektīvs un ar dinamisku SUV dizainu – ar akumulatoru darbināmais elektriskais Toyota bZ4X nodrošina izcilu sniegumu tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Pateicoties tā izturīgajai un stilīgajai konstrukcijai, izcilajām pilnpiedziņas spējām un pārsteidzošajam diapazonam, Toyota bZ4X ar pārliecību nogādās tevi tur, kur tu vēlies. Dodies tālāk par elektriskajiem automobiļiem un izbaudi jaunu braukšanas pieredzi ar novatorisko elektrisko SUV.

Uzzināt vairāk
Iemīļotākais pilsētas SUV. Tagad pieejams arī kā Plug-in Hybrids

RAV4 PLUG-IN HYBRID EXECUTIVE – SUV

  • 18″ pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
  •  Smart Entry & Start sistēma
  •  Aklo zonu monitors (BSM)
  •  Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)
Uzzināt vairāk
Atklāj jauno pilsētas SUV

YARIS CROSS ACTIVE PLUS – SUV

  •  17″ divtoņu tumši pelēki, frēzēti vieglmetāla diski
  •  Smart Entry & Start sistēma
  •  Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)
  •  Miglas lukturi priekšā (LED)
Uzzināt vairāk
TĀLĀK PAR ZEMĀM EMISIJĀM

Mēs neapstāsimies pie nulles emisijām. Tas ir vēl viens solis ceļā uz elektriskajiem automobiļiem, kas sākās 1997. gadā ar hibrīdiem un turpinās ar plug-in hibrīdiem. Mēs esam radījuši ar ūdeņradi darbināmus automobiļus. Mēs esam nodrošinājuši ūdeņraža enerģiju autobusiem, kravas automašīnām un pat laivām, kas nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. No zemām emisijām līdz pilnīgai brīvībai, no lielākas mobilitātes līdz labākai sabiedrībai visiem. Kāpēc apstāties pie nulles, kad var doties vēl tālāk?

Uzzināt vairāk
Tava TOYOTA ir pelnījusi vislabāko

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm.

Uzzināt vairāk
Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm. Neatkarīgi no tavas Toyota vecuma vai dzinēja, mums vienmēr būs plašs, izdevīgu piedāvājumu klāsts tieši tavām vajadzībām.

Uzzināt vairāk
Novieto savu auto stāvvietā un paliec mājās!

Šajā grūtajā laikā ikvienam ir iespēja sniegt savu artavu un līdzdarboties, lai pasaule kļūtu labāka. Patiesībā viss ir pavisam vienkārši.
Ja tev tomēr ir jābrauc, brauc taupīgi ar hibrīdu, jo 50% brauciena tas izmantos tikai elektrību.

Uzzināt vairāk
Par Covid-19

Ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, lai mazinātu COVID-19 izplatīšanās riskus, SIA Favorit West komanda lūdz saviem klientiem –

Uzzināt vairāk
Uzmanību! Toyota īpašniek,

Pārbaudu savu Toyota.

Toyota vissvarīgākais in nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildus apkopes darbu. Viena no tām var būt tava Toyota.

Uzzināt vairāk
Atdzīvini savu Toyota jebkuros laikapstākļos
Pie mums Tu atradīsi ikvienai Toyota piemērotu akumulatoru

Toyota automobiļos ir neskaitāmas elektrosistēmas, kas atvieglo braucienus un padara tos drošus un ērtus. Uzticams, pastāvīgs elektrotīkls ir vajadzīgs priekšējiem lukturiem, klimata kontrolei un tādām sistēmām kā navigācija, Bluetooth®, stāvvietā novietošana, audio, vizuālā izklaides sistēma utt.

Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija
Uzzināt vairāk
Droša izvēle

Toyota Bi-LED lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem

Salīdzinājumā ar halogēna lukturiem Toyota Bi-LED priekšējie lukturi uzlabo redzamību par 30 metriem. Turklāt LED gaismas patērē mazāk enerģijas. LED dienas gaismas lukturi – lieliskie LED dienas gaismas lukturi ne tikai nodrošinās automobilim stilīgu izskatu, bet arī padarīs to pamanāmu. LED aizmugures lukturi – stilīgo aizmugurējo lukturu komplektā ietverti. LED aizmugures lukturi un LED miglas lukturi.

Uzzināt vairāk
Toyota Safety Sense

Toyota Safety Sense ietvertas piecas jaunās aktīvās drošības tehnoloģijas – sadursmes novēršanas sistēma ar vai bez gājēju noteikšanas funkcijas, brīdinājums par izbraukšanu no joslas, automātisko tālo gaismu funkcija un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole, kuru mērķis ir pēc iespējas samazināt satiksmes negadījumu skaitu, tādējādi radot drošākus braukšanas apstākļus ikvienam satiksmes dalībniekam un jums.

Uzzināt vairāk
Kas ir Hibrīds?

Degvielas taupīšana, emisiju samazināšana, pārstrādātās enerģijas ražošana – kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu.

Uzzināt vairāk
Jaunais AYGO
Veiksmes stāsts turpinās. Vēl lielāks braukšanas prieks.

Jaunais Toyota AYGO piedzīvo savu pasaules debiju 2018. gada Ženēvas autoizstādē. Padarot vēl izteiksmīgāku šī modeļa unikālo raksturu, Toyota dizaineri un inženieri ir ne tikai radījuši modernāku un savdabīgāku AYGO tēlu, bet arī uzlabojuši tā veiktspēju un vadāmību, lai tas sniegtu vēl vairāk braukšanas prieka.

Uzzināt vairāk
Jaunais Auris
Nākamās paaudzes hibrīda automobiļi

Trešās paaudzes Auris, kas pasaules debiju piedzīvojis 2018. gada Ženēvas autoizstādē, var lepoties ar dinamiskāku virsbūves dizainu, turklāt dzinēju klāsts ir papildināts ar jauno 2,0 litru pilnā hibrīda piedziņu, iezīmējot Toyota divkāršās hibrīdās stratēģijas aizsākumu. Iepazīstinām ar

Uzzināt vairāk
Hibrīda akumulators

Toyota hibrīdautomobiļa viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir augstsprieguma akumulators. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība nodrošinās Jūsu sirdsmieru un brauktprieku gadu garumā, arī pēc automobiļa garantijas perioda beigām. Papildus tam, pateicoties šai aizsardzībai, Jūsu automobilim saglabāsies augsta pēcpārdošanas vērtība.

Uzzināt vairāk