Jaunumi

Mēs izvēlamies hibrīdu

Mēs esam visur. Gan pilsētās, gan lauku reģionos. Stikla biroju ēkās un koka mājās. Mēs rūpējamies par mūsu tuvajiem un mīlam to, ko darām; mēs izbaudām aizraujošus izaicinājumus un atpūtas brīžus. Mūsu ir vairāk nekā 11 miljoni – vairāk nekā 11 miljoni Toyota hibrīdu īpašnieku pasaulē. Katru dienu mēs pieņemam lēmumus. Mēs izvēlamies tīrāku vidi un sirdsmieru. Mēs izvēlamies klusumu un brauktprieku. Mēs izvēlamies kvalitāti, izturību un uzticamību. Mēs izvēlamies hibrīdu.

Ziedonis Jansons

Ziedonis ir cilvēks, kuram ir ko stāstīt. Viņš ir apmeties skaistā Latvijas lauku reģionā, gleznaina ezera krastā. Viņš novērtē sirdsmieru un vides saudzīgumu, kā arī inovācijas. Viņa Toyota hibrīds atbilst visām šīm vērtībām. Turklāt Toyota hibrīdu nav jāpieslēdz pie rozetes, tas uzlādē sevi pats.

Iepazīt RAV4

Jekaterina Frolova

Jekaterina ir aktrise Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, kura ir piedalījusies arī dažādos filmu un TV projektos. Darba ietvaros viņai bieži nākas braukt pa Rīgu. Un, braucot ar Toyota hibrīdu, viņa var nobraukt līdz pat 50% elektrorežīmā. Efektīvi un turklāt videi draudzīgi!

Iepazīt C-HR

CARGURU izvēlas Toyota hibrīdu

Ilgāk nekā divus gadu desmitus, Toyota hibrīdi ir pierādījuši savu uzticamību, kvalitāti un izturību. Tā ir tehnoloģija, kurai ir zemas apkopes izmaksas, jo ir mazāk detaļu, kurām ir vajadzīgs remonts un nomaiņa.

Turklāt hibrīdam ir augsta atlikusī vērtība, plašs standarta aprīkojuma klāsts un tas ir apkārtējai videi draudzīgs automobilis, pateicoties zemam emisiju līmenim un degvielas patēriņam.

Brauciens hibrīdautomobilī ir kluss, līgans un pat relaksējošs.