Jaunumi

Hibrīda akumulators

Toyota hibrīdautomobiļa viena no svarīgākajām sastāvdaļām ir augstsprieguma akumulators. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība nodrošinās Jūsu sirdsmieru un brauktprieku gadu garumā, arī pēc automobiļa garantijas perioda beigām. Papildus tam, pateicoties šai aizsardzībai, Jūsu automobilim saglabāsies augsta pēcpārdošanas vērtība.

Hibrīda sistēmas pārbaude

Pirms izsniegt Jums augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzības sertifikātu, mēs pārbaudām Jūsu Toyota hibrīda sistēmā:

  1. Augstsprieguma akumulatora jaudu
  2. Dzinēja efektivitāti
  3. Dzesēšanas sistēmas darbu
Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība

Ja pārbaude ir apstiprinājusi sistēmas parametru efektivitāti, mēs izsniedzam sertifikātu, kas sniedz Jūsu augstsprieguma akumulatoram papildu aizsardzību nākamajam gadam vai 15 000 km. Ja pārbaudes rezultāti ir negatīvi, mēs izstrādāsim Jums remonta piedāvājumu. Atkārtotā pārbaude pēc remontdarbu veikšanas ir bez maksas.

Jūs varat vērsties pēc hibrīda akumulatora papildu aizsardzības jebkurā Jums ērtākajā brīdī, bet ne vēlāk kā līdz Jūsu automobiļa 10 gadadienai no pirmās reģistrācijas datuma.

Hibrīda akumulatora pagarinātās aizsardzības cena

Hibrīda akumulatora papildu aizsardzības ieteicamā mazumtirdzniecības cena: EUR 49. T.sk., hibrīda sistēmas pārbaude (līdz 45 min), augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzības sertifikāts un PVN.

Uzzini vairāk par Toyota hibrīdu apkopes programmu