Jaunumi

Jaunais AYGO

Veiksmes stāsts turpinās. Vēl lielāks braukšanas prieks.

Jaunais Toyota AYGO piedzīvo savu pasaules debiju 2018. gada Ženēvas autoizstādē. Padarot vēl izteiksmīgāku šī modeļa unikālo raksturu, Toyota dizaineri un inženieri ir ne tikai radījuši modernāku un savdabīgāku AYGO tēlu, bet arī uzlabojuši tā veiktspēju un vadāmību, lai tas sniegtu vēl vairāk braukšanas prieka.

Savdabīgs un moderns izskats

Jaunajam AYGO priekšpusē ir saglabāts atpazīstamais simbols “X”, kas tagad ir pārveidots no divdimensiju grafiska risinājuma uz iespaidīgāku telpisku konstrukcijas elementu.

Īpašajā priekšpuses dizainā ir ietverti pārveidotie koncepcijas “Keen look” priekšējie lukturi ar dienas gaitas lukturiem (Daytime Running Lights — DRL), kas vēl vairāk pastiprina AYGO satriecošo izskatu. Apakšējā daļa aptver priekšējo režģi un akcentē AYGO stabilitāti, kā arī kompaktajiem transportlīdzekļiem raksturīgo manevrējamību.

Skatoties no sāna, telpiskāk veidotā automobiļa priekšpuse ir konceptuāli saistīta ar aizmugures lukturu jaunizveidotajām ārējām lēcām, vizuāli savienojot priekšējo un aizmugurējo daļu un radot kustības un lielāka dinamisma sajūtu.

Aizmugurē jaunās LED DRL gaismu joslas piešķir AYGO izsmalcinātu izskatu un nodrošina modelim tūlītēju atpazīstamību. Unikālie lukturi vizuāli padara salonu kompaktāku attiecībā pret plato apakšējo bufera zonu, akcentējot transportlīdzekļa aizmugures platumu un stabilitāti.

Ikvienam piemēroti aprīkojuma līmeņi

Jaunajam AYGO pieejamie aprīkojuma līmeņi ir piemēroti dažādu klientu gaumei un vajadzībām. Jaunā AYGO klāsta pamatā ir modelis x-play, uz kuru balstās visas pielāgošanas iespējas, kas ļauj klientiem izveidot savai gaumei atbilstošu automobili. Jaunais x-clusiv ar augstu aprīkojuma līmeni papildina x-play standarta specifikāciju ar izteiksmīgu divtoņu krāsojumu, kas pieejams trīs dažādās krāsās.

Turklāt divi īpašie modeļi x-cite un x-trend regulāri ienesīs jaunas vēsmas AYGO modeļu klāstā. X-cite ir AYGO modeļu klāsta izteiksmīgākā versija — tam ir unikāls Magenta ārējais divtoņu krāsojums, īpaši 15 collu melni vieglmetāla diski, Manhattan sēdekļu audums, ielaidumi ventilācijas atverēs un pānesumsviras uzgalī virsbūves krāsā un Piano Black mērinstrumentu panelis un pānesumsviras apdare. X-trend pārsteidzošā ciānkrāsas virsbūve ir saskaņota ar melnu priekšējo lukturu apdari, virsbūves uzlīmēm, īpašiem 15 collu vieglmetāla diskiem ar 10 spieķiem, daļēju ādas apdari un salona elementiem virsbūves krāsā.