Jaunumi

Novieto savu auto stāvvietā un paliec mājās!

Iepazīsties ar Toyota hibrīdiem. Sāc, piemēram, ar Corolla. Pasaulē pārdotāko automobili, kas pieejams 3 virsbūves veidos – hečbeks, sedans un universālis, lai atbilstu jebkuram dzīvesstilam un gaumei. Corolla ir patiesi daudzpusīga. Papildus dažādām virsbūvēm, tu vari izvēlēties vienu no diviem hibrīda jaudas avotiem – ekonomisko 1,8 litru vai dzīvīgo 2,0 litru* dzinēju. Abi sniedz visas Toyota hibrīda tehnoloģijas priekšrocības.
Pateicoties Toyota jaunajai globālās arhitektūras (TNGA) šasijai, braukt ar Corolla ir tīrais prieks.
* 2 litru hibrīds ir pieejams hečbeka un Touring Sports versijā.

Toyota Corolla hečbeks
Ar kompakto Corolla hečbeku manevrēšana pilsētas ielās vairs nesagādās nekādas galvassāpes. Būs vieglāk atrast stāvvietu un degvielas patēriņš būs patīkami zems.

Toyota Corolla sedans
Jaunais Corolla sedans apvieno elegantu stilu, praktiskumu un braukšanas baudījumu. Pievieno leģendāro Toyota uzticamību, kā arī Toyota Safety Sense drošības komplekta drošību, un ir skaidrs, kādēļ tas ir pasaulē visvairāk pirktais automobilis.

Toyota Corolla Touring Sports
Vairāk telpas dzīvei! Pateicoties bagāžas nodalījuma regulējamajai pamatnei un vienkārši nolokāmajiem sēdekļiem, šeit var ievietot lielāka izmēra sporta aprīkojumu vai visas ģimenes bagāžu.

Hibrīdu priekšrocības
*Dubulta enerģija
*Braukšanas komforts
*Nav nepieciešams pieslēgt rozetei
*Saudzīgs pret dabu
*Draudzīgs maciņam
Toyota hibrīdi darbojas gan ar benzīna dzinēju, gan elektromotoriem, apvienojot labāko no abiem jaudas avotiem.
Brauc 50% laika, nepatērējot degvielu!*
Šis skaitlis nav mērīts laboratorijas apstākļos. Šie rezultāti iegūti pamatojoties uz Latvijā veikto hibrīdautomobiļu reālajiem izmēģinājuma braucieniem. Nāc un izmēģini Toyota hibrīdus un uzzini cik ilgi tu vari nobraukt elektrorežīmā.