Jaunumi

TĀLĀK PAR ZEMĀM EMISIJĀM

Pirms vairāk nekā 20 gadiem nulles emisiju mērķis iedvesmoja mūs radīt pasaulē pirmo sērijveidā ražoto hibrīda automobili. Šis brauciens turpinās arī šodien ar plug-in hibrīdiem un ar ūdeņradi darbināmiem automobiļiem. Kā elektrifikācijas jomas līderi mēs neapstāsimies pie sasniegtā. Plānojot līdz 2025. gadam laist klajā 40 jaunus vai uzlabotus elektriskos automobiļus, mēs piedāvāsim visplašāko elektriskās piedziņas veidu klāstu. Tādējādi ikvienam būs iespēja izbaudīt savām vajadzībām piemērotāko tehnoloģiju.

/
Hibrīdi: neapstrīdamie līderiMūsu ceturtās paaudzes hibrīdu modeļi ļauj tev izbaudīt līdz pat 70% no braucieniem pilsētā, neradot emisijas, bez nepieciešamības uzlādēt automobili.
/
Plug-in hibrīdi: dodies tālāk, neradot emisijasMūsu plug-in hibrīdi ļauj tev braukt elektriskajā režīmā 75 km ar vienu uzlādi, neradot emisijas. Pateicoties visām mūsu hibrīda modeļu priekšrocībām, tie sniedz sirdsmieru arī garākos ceļojumos.
/
Ūdeņraža degvielas šūnas: vienīgās automobiļa radītās emisijas ir ūdensAr ātru degvielas uzpildi un ar braukšanas diapazonu virs 650 km novatoriskais ar ūdeņradi darbināmais Mirai ietver degvielas šūnu, kas nodrošina tīru, pārliecinošu sniegumu bez emisijām, izņemot ūdeni.
TĀLĀK PAR IEROBEŽOJUMIEM

Pārtopot no autobūves uzņēmuma par mobilitātes uzņēmumu, mēs ne tikai izpildām sabiedrības mainīgās mobilitātes vajadzības, bet mēs dodamies tālāk. Mēs esam apņēmušies rūpēties par ikviena cilvēka pārvietošanos, sākot no vecāka gadagājuma cilvēkiem līdz paralimpiešiem, neatkarīgi no viņu fiziskajām spējām. Jo mēs varam sasniegt vairāk, ja neatstājam nevienu aiz muguras.

/
Brīvība izbaudīt braucienuConcept-i RIDE ir ar ratiņkrēslu pieejams elektriskais automobilis, kas ir vadāms ar kursorsviru. Tā unikālais sēdekļu izkārtojums un automatizētās braukšanas funkcijas sniedz brīvību un sirdsmieru ikvienam.
/
Pārvietošanās brīvībaNeatkarīgi no tā, vai tā lietotājs stāv, sēž vai atrodas ratiņkrēslā, mūsu atraktīvais un videi draudzīgais Gājēju zonas BEV (ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis) palīdz ikvienam ātri pārvietoties īsos attālumos.
/
Brīvība, kas ļauj ikvienam piedalītiesToyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo. Kā olimpisko un paralimpisko spēļu vispasaules mobilitātes partneris mēs beidzot īstenojam savu vīziju par mobilitāti visiem.
/
Brīvība visiemAPM (Accessible People Mover — pieejamais cilvēku transportētājs) ir izstrādāts, lai palīdzētu apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām pārvietoties 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu pasākumu vietās, piemēram, olimpiskajā stadionā.
TĀLĀK PAR GAIDĪTO

Kas vēl slēpjas aiz nulles? Kā ar patiešām neaizmirstamu pieredzi ikvienam, neatkarīgi no tā, vai tas ir automobilī, klātienē vai tiešsaistē? Vai arī uzlabotas drošības tehnoloģijas, kas mūs tuvina mūsu mērķim samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu līdz nullei. Apvienojot mūsu automobiļu reputāciju kvalitātes un uzticamības jomā ar pakalpojumiem, kas vairāk atbilst tavām vajadzībām, kad dodamies tālāk par nulli, braukšanas pieredze kļūst drošāka un patīkamāka.

/
Braucieni, kuros tu būsi saprastsPilnībā automatizētā LQ koncepcija ietver spēcīgu ar MI darbināmu aģentu vārdā “Yui”. Mācoties no tevis, tas var sniegt personalizētāku pieredzi, ļaujot tev izveidot ciešāku saikni ar savu automobili.
/
Braucieni, kuros tu jutīsies drošākToyota Safety Sense ir aktīvu drošības tehnoloģiju komplekts, kas paredzēts, lai novērstu vai mazinātu negadījumus, ļaujot mums spert soli tuvāk mērķim novērst ceļu satiksmes negadījumus.
/
Braucieni, kuros tu būsi savienotsSākot ar “Ieteikumiem par hibrīdu” un funkciju “Atrast manu automobili”, MyT savienoto pakalpojumu viedtālruņa lietotne nodrošina pilnīgu vadību pār tavu Toyota tā iekšpusē vai ārpusē, lai padarītu braukšanu drošāku un patīkamāku.
/
Braucieni, kuros tu jutīsies neapturamsAr tehnoloģiju “Active Lean” un aizmugurējo piedziņu pilnībā elektriskais i-ROAD apvieno motocikla veiklību ar automobiļa komfortu un drošību. Lieliski piemērots pirmajiem vai pēdējiem pilsētas braucienu kilometriem.
TĀLĀK PAR ŠĶĒRŠĻIEM

Mūsu vides izaicinājuma 2050. gadam nolūkos mēs vēlamies, lai mūsu bezemisiju sasniegumi virzītos vēl tālāk. Tālāk par šķēršļiem sabiedrībai bez emisijām. Ūdeņradis ļauj ražot tīru, ilgtspējīgu enerģiju, kas palīdzēs mums samazināt mūsu produktu un darbību ietekmi uz vidi un uzlabot sabiedrību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ceļš no A līdz B, māju apkure vai veselas pilsētas enerģijas vajadzību nodrošināšana, mēs vēlamies, lai mūsu jauninājumi mūs visus virzītu uz labāku pasauli. Pasauli, kurā mūsu darbības neietekmē vidi.

/
Tālāk par sabiedrisko transportuCaetanobus: mūsu Eiropā pirmais degvielas šūnu autobusu parks nodrošina bezemisiju ūdeņraža tehnoloģiju sabiedrisko transportu, kura vienīgās emisijas ir ūdens tvaiki.
/
Tālāk par pilsētāmPilsētas prototips, kas veidots 70 hektāru platībā Fudzi kalna pakājē Japānā, “Woven City” būs pilnībā savienota ekosistēma, kurā cilvēki dzīvos, strādās un atpūtīsies un ko pilnībā darbinās Toyota ūdeņraža degvielas šūnas.
/
Tālāk par biznesuViesnīcas numurs, mazumtirdzniecības asistents, kopīgs braucamrīks — e-Palette ir mūsu vīzija mobilam biznesam. Bezizmešu, pielāgojams korpuss, kas piedāvā katra klienta vajadzībām pielāgotus pakalpojumus tieši pie durvīm.
/
Tālāk par sabiedrībuŪdeņraža enerģija ir ilgtspējīgs fosilā kurināmā aizstājējs. Sākot no kravas automašīnu un kuģu darbināšanas līdz māju apkurei, mēs esam gatavi spēlēt galveno lomu pārejā uz sabiedrību, kuras pamatā ir ūdeņradis. Tādu, kurā ūdens ir vienīgais blakusprodukts.