Jaunumi

Tava TOYOTA ir pelnījusi vislabāko

Tava uzticamā Toyota ir pelnījusi vislabāko aprūpi. To nodrošinās Toyota oficiālais serviss. Tur parūpēsies, lai tavi ikdienas braucieni būtu droši un sirds mierīga. Mūsu profesionālie tehniķi izmanto vismodernāko aprīkojumu un stingri ievēro visus higiēnas noteikumus. Un, protams, Toyota servisā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi.

/        /        /
  • Gaisa kondicionētāja un ventilācijas sistēmas atsvaidzināšana 29 €
  • Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās spuldzes, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs
  • Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās logu tīrītāju slotiņas, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs

TOYOTA ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS PADARA TOYOTA IDEĀLU

Tava Toyota ir lieliskā tehniskā stāvoklī, kad katra tā daļa ir pareizā – oriģinālā rezerves daļa. Toyota oriģinālās rezerves daļas nodrošina drošību braucienu laikā, optimizē degvielas patēriņu, uztur labu automobiļa pēcpārdošanas vērtību un – vislabākais, tās vienmēr “ir pa kabatai”.

DAŽI TOYOTA ORIĢINĀLO REZERVES DAĻU PIEDĀVĀJUMI:

/            /                          /

Toyota oriģinālās bremžu rezerves daļas -25%                                 Toyota oriģinālais akumulators -25% ar 3 gadu garantiju                     Toyota oriģinālais salona gaisa filtrs ar uzstādīšanu 34 €

VISLABĀKAIS NENOZĪMĒ DĀRGĀKAIS

Toyota servisā vienmēr būs izdevīgi piedāvājumi Toyota automobiļiem vecumā virs 5 gadiem. Sākot ar detalizētu apkopi līdz pat Toyota oriģinālām rezerves daļām, kas liks tavai Toyota “smaidīt”.

DAŽI 5+ VECUMA TOYOTA SERVISA PIEDĀVĀJUMI AR ATLAIDI LĪDZ 40%:

/            /                  /

Apkope ar eļļas maiņu 149 €*                                                              Eļļas un eļļas filtra maiņa no 69 €*                                                      Toyota oriģinālā akumulatora pārbaude un maiņa no 99 €*

* Pieejams visiem Auris, Corolla, Avensis, RAV4 vecumā 5+. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2020. Cenas norādītas ar uzstādīšanu un PVN. Attēli ir ilustratīvi. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar oficiālo Toyota pārstāvniecību.