Par Toyota

“No šī brīža un turpmāk es vēlos, lai visi pieliktu kopīgas pūles, meklējot veidu, kā radīt pirmklasīgas automašīnas.”
Kiichiro Toyoda 
Toyota Motor Corporation dibinātājs, 1939. gada maijs.

Nekas nav tik labs, lai nevarētu būt vēl labāks.Tādēļ visā, ko darām, mēs cenšamies panākt pastāvīgu uzlabojumu. Un tas nav tikai sauklis.Vai priekšraksts, kuru piekārt pie sienas un aizmirst.Tas vienkārši ir veids, kā mēs strādājam.Mums tam ir īpašs vārds -“kaizen”.Tas nozīmē “pastāvīgs uzlabojums” un ir pamata princips, kas mūs vada centienos pēc absolūtas kvalitātes.

Šī nodošanās kvalitātei rada reālus ieguvumus, kas, savukārt, uzlabo Jūsu dzīves kvalitāti.Mēs to zinām, jo Jūs mums to pastāstāt, piešķirot Toyota zīmolam nemainīgi augstu novērtējumu neatkarīgos klientu apmierinātības pētījumos. Par to liecina arī pārliecinošie rezultāti, ko Toyota gūst Euro NCAP drošības testos.Visbeidzot, mēs to zinām tāpēc, ka uzskatām par savu pienākumu izzināt, kā nodrošināt Jums vislabāko automašīnas īpašnieka pieredzi no nopirkšanas līdz tālākpārdošanas brīdim.

Jums tas nozīmē to, ka katru reizi, kad sēdīsieties pie Toyota stūres un iedarbināsiet dzinēju, varēsiet izbaudīt pilnīgas uzticamības sajūtu.Šo sajūtu rada zināšanas par to, ka Jūsu automašīna ir konstruēta, ievērojot visaugstākos kvalitātes standartus.

Uzņēmumam Toyota kvalitāte nav tikai vārds; tas ir dzīvesveids.

Piesakies izmēģinājuma braucienam ŠEIT.